Veronica’s Travel

Ahoj,

jmenuju se Verča (Veronika), jsem úplně obyčejná holka, nejsem žádná fitness, raw, vegan girl. Nejsem ani profi fotografka, youtuberka ani nic tomu podobnýho.

Prostě jsem si jen jednoho dne řekla, že se nechci zaseknout na jednom místě na celej život. Že neumím a nechci žít ve stereotypech. Nedokážu nějako žít s tím, že bych měla cestovat jednou nebo dvakrát ročně na dovolenou na týden do Chorvatska, a když by se dařilo tak na víkend do Alp. Vždycky jsem milovala cestování, a už jsem nechtěla jezdit na měsíc, nebo na měsíc a půl, ale prostě na dlouho.

Takže jsem se po dostudování vysoké školy rozhodla našetřit peníze a odjet, cestovat. V roce 2018 jsem odjela poprvé na dlouho ( 10 měsíců) sama do Jižní Ameriky, kde jsem si pořídila malou motorku a projela celý západní pobřeží – cca 10 tisíc kilometrů. Na téhle cestě jsem začala zveřejňovat fotky na Instagramových a FB stránkách. Pak jsem taky nastříhala pár videí z cest(y) na Youtube.

Samozřejmě cestuju dál a dál, aktuálně jsem nejspíš zase někde „pryč“, kde momentálně jsem, se dozvíte na Instagramu nebo FB. Pokud máte nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat tady, nebo skrz zmíněné sociální sítě.

Veronika Kováčiková

(Kliknutím na jméno se Vám zobrazí mapa mnou navštívených zemí.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *