Ubytování na jakékoliv cesty

Bydlíte přes obyčejné rezervační portály?

Bohužel se přes ně dostanete většinou do turistických míst (hotelů) a na místa, kde to je zbytečně předražený!Netvdrím, že jsem přes tyhle portály nikdy nebydlela, samozřejmě je využívám,ale až po tom co neseženu nic na těch podle mě lepších místech!
Tak pro vás všechny tady mám nějakej ten souhrn “travel hacků” co se týče ubytování. Mě už na cestách tyhle stránky pomohly a ušetřily spoustu peněz a času.

Takže ať je to pro partu lidí, nebo cestujete třeba v páru – sami! Číslo 1 je pro mě Airbnb! Kde si můžete zarezervovat celý dům, celý ostrov, ubytování na lodi, na pláži, u lidí doma ve vesnici, nebo jen místnost někde na konci světa. Kde si můžete najít kamaráda, nebo někoho, kdo v místě kam jedete žije. Aktivity které jsou vám k dispozici v okolí nebo určité oblasti!Za mě je tohle jeden z nejlepších ubytovacích portálů vůbec – celosvětově! A to i v ČR, kde si můžete pronajmout část zámku, nebo chajdu na horách. Tady najdete vážně snad všechny typy ubytování.
Další velké plus těchto stránek je, že můžete i vy nabídnout přespání a být hostitelem! Když budete například pryč, třeba na dovolené, váš byt nebo dům, který by byl normálně prázdný může vydělávat peníze! Není to skvělý?
Zaregistrujete se přes můj odkaz a získejte slevu na ubytování až 725,-!!

Odkaz: Airbnb

Jako moje číslo dva bych uvedla HotelTonight!

Luxusní ubytko na cestách za poloviční ceny? Hlavně v Evropě a v USA?V opravdu kvalitních a krásných hotelech? Sháníte uytko na příští týden, nebo na zítra? Tady jsou ty nejnižší „last minute“ slevy. Odkaz na 570,- slevu tady!

Odkaz: HotelTonight

Taky používám klasický rezervační portál booking, kde najdeme strašnou spoustu hotelů a hostelů po celém světě.
I na booking mám odkaz se slevou 10% na pobyt!

Odkaz: Booking.com

A pro cestovatele, kteří cestují sami nebo v páru (2 lidé) tady mám jeden tip na to, jak skvěle poznat místní kulturu, obyvatele, zvyky a dostat se do naprostého soukromí lidí v cizích zemích a o ZADARMO!

Je to teda samozřejmě bez toho, že by člověk věděl, kde bude bydlet. Občas to samozřejmě je nečekaný luxus, ale může to být taky opak. Takže tady mám pro vás jen odkaz bez slevy, protože sleva není potřeba!

Odkaz: couchsurfing.com

Všechny tyhle stránky (aplikace) jsou strašně skvělý a jednoduchý, tak stahujte do telefonů a šetřete, úžívejte, poznávejte a bydlete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.